• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • Ken Hom - panvica grilovacia 25cm Excellence

  Ken Hom - panvica grilovacia 25cm Excellence

  Nepriľnavá grilovací panvica Ken Hom Excellence, na grilovanie mäso alebo zeleniny, 25 cm

  • Cena: 48,90 € s DPH

  Skladové číslo: 70634

  Dostupnosť: Skladom na eshope

  Nepriľnavá grilovací panvica Ken Hom Excellence, na grilovanie mäso alebo zeleniny, 25 cm

  Ľahká grilovacia panvica z liateho hliníka s dvojvrstvovým nepriľnavým povrchom určená na grilovanie pri vysokých teplotách s minimálnym množstvom oleja. Hrebienkový základ je ideálny na rozpálenie mäsa, rýb a zeleniny, čo vám pomôže dosiahnuť dokonalý vzhľad i chuť. Prebytočnú tekutinu ľahko vypustíte pomocou jedného z dvoch odlievacích hrdiel. Na obidvoch stranách panvice je zaistené jednoduché použitie pre ľavákov aj pravákov.
  Je vhodný do umývačky riadu, aj keď je vhodné ho po ukončení cyklu vybrať a vysušiť ručne pomocou čistej mäkkej handričky. Ak umývate ručne, nepoužívajte abrazívny prášok, abrazívne prostriedky alebo kovové drôtenky, pretože by mohli poškodiť nepriľnavý povlak. Dôkladne osušte čistou handričkou.

   

  Táto grilovacia panvica umožňuje ľahkú prácu pri grilovaní s širokou škálo surovín. Vyrobený z liateho hliníka, a to zaručuje, že je ľahký a perfektne sa hodí na väčšinu varných dosiek, či už plynových, elektrických alebo keramických. Nevhodné na indukčnú varnu dosku. 

  Čistenie grilovacej panvice

  Nepriľnavý povlak znamená nielen to, že sa ľahko čistí, ale tiež znamená, že pri varení nemusíte používať príliš veľa oleja (ak vôbec nejaký), čo z neho robí perfektné kuchynské vybavenie pre každodenné použitie. Nepriľnavý povlak tiež znamená, že sa ľahko čistí ručne horúcou vodou. Na želanie je možné použiť jemný čistiaci prostriedok. Akékoľvek nepoddajné jedlo môžete nechať niekoľko minút nasiaknuť. Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky, pretože by to mohlo poškodiť nepriľnavý povlak. Dôkladne osušte čistou mäkkou handričkou.

   

  Čínska a ázijská kuchyňa

  Čínska kuchyňa je o tom, aby bola rýchla, ľahká a zdravá, a táto panvica bola navrhnutá tak, aby pomáhala s dosiahnutím tohto cieľa. Ponúka vynikajúce vedenie tepla, vďaka čomu je ideálny pre vysoké teploty a vysoko-rýchlostné varenie a zároveň zaručuje, že teplota zostane nezmenená. S ryhovaným vnútorným podkladom pomáha nielen zabrániť prilepeniu jedla pri varení, ale tiež jej vzor dodáva prezentácii a chuti na tanieri.
  Aby sa predĺžila celistvosť nepriľnavého povlaku, odporúča sa používať skôr drevené, silikónové alebo nylonové náradie ako kovové, ktoré by sa mohli poškriabať. Na vnútorný povrch woku občas naneste tenký povlak kuchynského oleja, aby ste zabránili hrdzaveniu v prípade poškriabania povlaku. Ak chcete začať s varením, pokrmy naolejujte, ak je to potrebné, pridajte do panvice tak, aby prskala, a nechajte ju na jednej strane, kým nebude takmer uvarená. Obráťte na doraz a dopečte z druhej strany.

  panvica na grilovanie

  Dlhá fenolová rukoväť
  Dlhá fenolická rukoväť znižuje tepelnú vodivosť a uľahčuje jej prenášanie. Veľké kovové pútko na konci umožňuje ľahké skladovanie, pretože ak panvicu nepoužívate, môžete ju jednoducho zavesiť.

   

  Ken Hom

  Ken Hom je uznávaný ako jeden z popredných svetových odborníkov na autentickú čínsku a ázijskú kuchyňu.
  Nielen jeho vášňou je používanie vysoko kvalitných surovín, ale aj vysoko efektívny riad a doplnky.
  Tento záväzok k vynikajúcej chuti a kvalite je dôvodom, prečo je séria wok Ken Hom jednou z najdlhšie známych značiek kuchynského riadu na svete. Ken spolupracuje s DKB Household na výrobe veľmi kvalitného riadu od roku 1986.Každý jeden produkt vo všetkých radoch skúša sám Ken, aby zabezpečil, že s jeho pečaťou schválenia sú vyrábané iba tie najlepšie produkty. Je to v spojení s jeho pravidelným televíznym vystúpením, písaním viac ako 35 kuchárskych kníh a tiež ako veľvyslanec Veľkej britskej potravinovej kampane s vládou, ktorý pomáha predviesť to najlepšie, čo Británia ponúka.

  Niet divu, že v roku 2009 získal čestný OBE za „služby kulinárskemu umeniu".
  Vynikajúci nepriľnavý povlak

  Technické špecifikácie:
  rozmery: 44,5 x 45 cm
  dĺžka rukoväte: 26,6 cm
  váha: 0,953 kg

  Nevhodné na indukčnú varnú dosku. 

  Odporúčania pri údržbe:
  Pokiaľ umývate panvicu v umývačke, po dokončení cyklu ju vyberte a do sucha vytrite mäkkou utierkou. Pri ručnom umývaní nepoužívajte silno abrazívne prostriedky ani drôtenku, prichytené zvyšky jedla nechajte odmočiť. Raz za nejaký čas potrite vnútorný povrch panvice olejom. Pokiaľ chcete predĺžovať životnosť nepriľnavého povrchu, používajte radšej drevené alebo silikónové náčinie.

  Zaujala vás grilovacia panvica Ken Hom Excellence? Pozrite sa ešte na wok panvicu rovnakej rady.

  Značka: KEN HOM
  Materiál: plast , Nerez / oceľ, Hliník, non-stick povlak
  Farba/vzor: Čierna/sivá
  Indukcia: Nie
  Umývačka riadu: Áno

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  KEN HOM - Panvica wok 27cm Excellence

  KEN HOM - Panvica wok 27cm Excellence

  Dostupnosť: Skladom na eshope

  • 28,90 € s DPH
   
  Ken Hom - panvica wok 35cm Excellence

  Ken Hom - panvica wok 35cm Excellence

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 42,50 € s DPH
  Ken Hom - panvica wok 36cm Patina Excellence

  Ken Hom - panvica wok 36cm Patina Excellence

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 33,90 € s DPH
  Ken Hom - panvica wok 32cm Patina Excellence

  Ken Hom - panvica wok 32cm Patina Excellence

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 28,90 € s DPH
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info