• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • Set LampeBerger biely 4352

  Set LampeBerger biely 4352

  Pri používaní Lampe Berger sa procesom katalytickej oxidácie vzduch zbavuje baktérií, pachov nečistôt. Navyše pri použití parfumovanej náplne prevonia celý priestor.

  • Cena: 38,80 € s DPH

  Skladové číslo: 46876

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  Pri používaní Lampe Berger sa procesom katalytickej oxidácie vzduch zbavuje baktérií, pachov nečistôt. Navyše pri použití parfumovanej náplne prevonia celý priestor. Balenie obsahuje katalytickú lampu s objemom 260 ml bielej farby s motívom "1000 a 1 noc" + 180 ml vône Pomaranč a škorica
  katalytická priehľadná lampa "1000 a 1 noc"
  objem lampy 260 ml
  180 ml vône Pomaranč a škorica
  dárčekové balenie

   

  Lampe Berger procesom katalytickej oxidácie zbavujú vzduch baktérií, pachov a nečistôt. Ak si zvolíte parfumovanú náplň, vzduch i príjemne prevonia. Zároveň sú vďaka svojmu dizajnu krásnou dekoráciou interiéru. Oproti bežným aromalampám horí len krátku dobu a neprodukujú zbytočný dym. Ich používanie je preto veľmi hygienické a bezpečné. Súčasný systém, ktorý Lampe Berger využívajú, je chránený šiestimi medzinárodnými patentmi.
  Vyberte si niektorú z ponúkaných lámp, ponuka je naozaj široká a vyberie si milovník akéhokoľvek štýlu. Od klasických lámp, inšpirovaných historickými lampami zo začiatku 20. storočia, cez súčasné zohľadňujúce moderné dizajnové trendy po vyložene technicistný - hi-tech lampy v duchu industriálneho štýlu. Nájdite svoju obľúbenú vôňu, majstri parfumér pre vás pripravili viac ako 50 rôznych vôní od sladkých cez kvetinové, ovocné po osviežujúce.

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  set LampeBerger 4384 červený

  set LampeBerger 4384 červený

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 40,80 € s DPH
  vôňa LampeBerger 500 morský vzduch

  vôňa LampeBerger 500 morský vzduch

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 15,30 € s DPH
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info