• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • vôňa LampeBerger 500 morský vzduch

  vôňa LampeBerger 500 morský vzduch

  Lampe Berger procesom katalytickej oxidácie zbavujú vzduch baktérií, pachov a nečistôt. Ak si zvolíte parfúmovanú náplň, vzduch aj príjemne prevonia. Zároveň sú vďaka svojmu desingu krásnou dekoráciou interiéru.

  • Cena: 15,30 € s DPH

  Skladové číslo: 39074

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  Lampe Berger procesom katalytickej oxidácie zbavujú vzduch baktérií, pachov a nečistôt. Ak si zvolíte parfumovanú náplň, vzduch i príjemne prevonia. Zároveň sú vďaka svojmu desingu krásnou dekoráciou interiéru.
  Pre príjemný pocit a domácu pohodu vytvorili parfuméri LAMPE BERGER kolekciu Rêves de Fraîcheur - Svieže Sny.
  Ako óda na prírodu. Mraky nad oceánom, slaný opar, zurčiaci dážď..
  Parfumy do aromatických lámp Lampy berger
  500 ml

  Osviežujúci ovocný koktejl zelených vôní a exotickej prírody, ktorú zosobňujú grapefruit a teplé drevité tóny.

   

  Už 110 rokov sa Lampe Berger používajú na dezinfikáciu a prevoňanie vzduchu v domoch, bytoch a kanceláriách. Pre svoju vysokú účinnosť boli používané dokonca aj v nemocniciach. Teraz sa aj vy môžete pridať k známym osobnostiam, akými boli Pablo Picasso či Jean Cocteau, ktorí lampy Berger používali.
  História LAMPE BERGER je úzko spätá so vzrušujúcim svetom kreativity a invovácie pri tvorbe interiérových parfémov, ktoré sa dnes delia do osmich vonných skupín. Pre píjemný pocit a domácu pohodu vytvorili parfuméri LAMPE BERGER kolekciu viac ako štyridsať vôní inšpirovaných prírodou a atmosférou ciest do ďalekých krajín.
  Všetky zložky, z ktorých sú parfémy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA(Inernational Fragrance Association).

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  Set LampeBerger biely 4352

  Set LampeBerger biely 4352

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 38,80 € s DPH
  set LampeBerger 4384 červený

  set LampeBerger 4384 červený

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  • 40,80 € s DPH
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info