• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • Ceny dopravy

  Cenník dopravy

  Objednávka nad € 49,99 ZADARMO 
  DPD Expresná balíková služba € 4,00

  Osobný odber na našich kamenných predajniach: ZADARMO

  Cenník platieb

  Objednávka nad € 49,99 ZADARMO
  Online platba kartou (VISA, MasterCard) € 0,00
  Online APPLE PAY/GOOGLE PAY € 0,00
  Prevod z bankového účtu € 0,00
  Dobierka DPD € 1,00

  Cena za dobierku je 1€.

   

  Osobný odber

  Tovar si môžete objednať aj na jednu z naších predajní bezplatne. O jeho doručení na vami zvolenú pobočku budete informovaný.

  V prípade, že si prajete tovar doručiť na našu kamennú predajňu, platba je možná až na mieste. (v kamennej predajni.) Chceme Však upozorniť, že pri vyzdvihnutí tovaru na našej kamennej predajni, sa nevzťahuje na tovar 14 dňová lehota na vrátenie tovaru, nakoľko  si tovar len rezervujete a môžete si ho riadne vyskušať a bude Vám predvedený naším personálom. (platia podmienky ako pri nakupovaní v kamenných predajniach.) Tovar však môžete vymeniť za akýkoľvek iný v takej istej alebo vyššej hodnote, v rámci 14 dní od vyzdvihnutia tovaru.

  Kurier 

  Balík vám bude dodaný nasledujúci deň potom, ako ho expedujeme zo skladu. Doručenie prebieha v pracovných dňoch medzi 8.00–17.00. O doručení zásielky budete informovaný vopred prostredníctvom SMS správy alebo e-mailom

  V deň doručenia dostanete interaktívnu SMS alebo email so spresnením času dodania a 4 miestnym identifikačným kódom, ktorý je potrebné si uchovať a následne pri preberaní balíka nahlásiť kuriérovi. Pokiaľ vám termín doručenia nebude vyhovovať, môžete ho zmeniť odpoveďou na SMS.

  UPOZORNENIE

  Pri doručovaní zásielky si dobre skontrolujte, či nie je obal porušený alebo poškodený. Pokiaľ zistíte porušenie, zásielku nepreberajte, prípadne zapíšte druh poškodenia do prepravného listu. Ak ste poškodenie zistili už pri prevzatej zásielke, obratom kontaktuje doručiteľa.

  Informacie

  Všetky ceny sú uvedené v eurách, vrátane DPH, prípadne recyklačneho poplatku, bez nákladov na prepravu. Všetky produkty sú dostupné do vypredania skladových zásob. Vyhradzujeme si právo na zmeny a omyly. Ceny v e-shope sú bez dekorácií. Dodávka sa uskutočňuje iba v rámci SR. Ak je produkt ponúkaný v rámci akciovej ponuky, môže sa tento produkt vypredať už počas prvého dňa akciovej ponuky. Stav skladu na eshope nemusí byť totožný s stavom na fyzickom sklade, keďže sa nepravidelne synchronizuje. 

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info