• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • Povrch GREBLON

  Povlak na panvici je dôležitý, tak prečo sme si vybrali Greblon?

  Povlak na panvici je dôležitý, tak prečo sme si vybrali Greblon?

  Niektoré panvice a hrnce sú potiahnuté jedným z najlepších nepriľnavých povlakov na trhu, aby zákazníkom ponúkli dlhotrvajúce a vysoko kvalitné výrobky. Prečo je to také dôležité? Čo je povlak Greblon C3 + a čo ho odlišuje? Rozhodli sme sa vám predstaviť túto tému a ukázať vám výhody nášho riešenia.

  Nikto nerad poškriabe panvicu pri lepkavom vyprážaní vajíčka alebo roztrhanej palacinke. Všetko má vplyv na stav výrobku, pretože s každým ďalším čistením sa problém zvyšuje. Je to preto, že poškriabaním povrchu ostrým nástrojom odstránime špeciálny nepriľnavý povlak, t.j. materiál, ktorý znižuje adhéziu materiálu - ktorý sa v prípade riadu bežne nazýva nepriľnavý povlak. Čím je lepšia kvalita, tým odolnejšia bude, ale vždy stojí za to sa o ňu starať pomocou plastových alebo silikónových náradí  namiesto kovových príborov a pomocou jemných čistiacich prostriedkov.

  Na trhu sú k dispozícii rôzne druhy nelepivých materiálov - vybrali sme vrstvu vystuženú keramickou vrstvou, vďaka ktorej je trvanlivejšia ako konkurenčné návrhy. Hliníková nádoba je potiahnutá tromi vrstvami: základným povlakom odolným proti oderu, ochranným keramickým povlakom, ktorý navyše spevňuje nádobu, a vonkajším povlakom s nelepivými vlastnosťami. Neexistuje žiadna možnosť škodlivých zlúčenín kadmia, olova alebo PFOA, ktoré sa môžu objaviť v lacných výrobkoch nižšej kvality.

  V súčasnosti v našich výrobkoch používame nátery Greblon C3 Granite a Greblon C3 +, vďaka ktorým nemusíte vôbec používať tuk počas vyprážania a cesto, ryby ani mäso sa nelepia. Keramická výstuž zaručuje dlhovekosť našich výrobkov. Vďaka tomu sme si istí, že našim klientom ponúkame to najlepšie.

   

  greblon

  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info