• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • Povrch GREBLON

  Povlak na panvici je dôležitý, tak prečo sme si vybrali Greblon?

  Povlak na panvici je dôležitý, tak prečo sme si vybrali Greblon?

  Niektoré panvice a hrnce sú potiahnuté jedným z najlepších nepriľnavých povlakov na trhu, aby zákazníkom ponúkli dlhotrvajúce a vysoko kvalitné výrobky. Prečo je to také dôležité? Čo je povlak Greblon C3 + a čo ho odlišuje? Rozhodli sme sa vám predstaviť túto tému a ukázať vám výhody nášho riešenia.

  Nikto nerad poškriabe panvicu pri lepkavom vyprážaní vajíčka alebo roztrhanej palacinke. Všetko má vplyv na stav výrobku, pretože s každým ďalším čistením sa problém zvyšuje. Je to preto, že poškriabaním povrchu ostrým nástrojom odstránime špeciálny nepriľnavý povlak, t.j. materiál, ktorý znižuje adhéziu materiálu - ktorý sa v prípade riadu bežne nazýva nepriľnavý povlak. Čím je lepšia kvalita, tým odolnejšia bude, ale vždy stojí za to sa o ňu starať pomocou plastových alebo silikónových náradí  namiesto kovových príborov a pomocou jemných čistiacich prostriedkov.

  Na trhu sú k dispozícii rôzne druhy nelepivých materiálov - vybrali sme vrstvu vystuženú keramickou vrstvou, vďaka ktorej je trvanlivejšia ako konkurenčné návrhy. Hliníková nádoba je potiahnutá tromi vrstvami: základným povlakom odolným proti oderu, ochranným keramickým povlakom, ktorý navyše spevňuje nádobu, a vonkajším povlakom s nelepivými vlastnosťami. Neexistuje žiadna možnosť škodlivých zlúčenín kadmia, olova alebo PFOA, ktoré sa môžu objaviť v lacných výrobkoch nižšej kvality.

  V súčasnosti v našich výrobkoch používame nátery Greblon C3 Granite a Greblon C3 +, vďaka ktorým nemusíte vôbec používať tuk počas vyprážania a cesto, ryby ani mäso sa nelepia. Keramická výstuž zaručuje dlhovekosť našich výrobkov. Vďaka tomu sme si istí, že našim klientom ponúkame to najlepšie.

   

  greblon

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info