• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • panvica Wok 32cm Zwieger White Stone

  panvica Wok 32cm Zwieger White Stone

  Zwieger - Výnimočne kvalitný Wok 32cm - White Stone

  • Cena: 48,90 € s DPH

  Skladové číslo: 68496

  Dostupnosť: Vypredané na eshope

  Odlievaný hliník Zwieger Wok s inovatívnym trojvrstvovým nelepivým povrchom Greblon® C3 GRANITE od spoločnosti WEILBURGER. Maximálna pracovná teplota 240 stupňov C. Rukoväť je vyrobená z PP materiálu, ktorý nevedie teplo, a navyše má špeciálny povrch s mäkkým dotykom pre pohodlné a bezpečné uchopenie.

  Popis produktu

  BIELY ​​KAMEŇ - Wok 32 cm

  Zwieger Wok z tlakovo liateho hliníka. Moderná trojvrstvová granitová vrstva GREBLON C3 GRANITE pokrýva vnútornú časť nádoby. Vďaka inovatívnej technológii, ktorá znižuje počet povlakov na tri vrstvy, wok dokonale vedie a akumuluje teplo. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam, ktoré zvyšujú odolnosť proti poškriabaniu, sa povlak GERBLON C3 GRANITE používa v prvotriednom riade. Okrem toho, žiaruvzdorný silikónový lak, ktorý pokrýva vonkajšiu stranu woku, si zachováva estetický vzhľad po mnoho rokov. Náš riad je možné použiť na všetky typy sporákov vrátane indukčných varných dosiek. Použitý plný indukčný disk navyše vďaka plnej magnetickej vodivosti zaručuje lepšie využitie energie (30 - 50%). Použitý nepriľnavý povlak umožňuje vyprážanie s minimálnou alebo žiadnou spotrebou tuku, čo nepochybne vedie k zdravému životnému štýlu. Maximálna pracovná teplota je 240 stupňov C. Rukoväť je navyše vyrobená z PP materiálu, ktorý nevedie teplo, a navyše má špeciálny povrch s mäkkým dotykom, ktorý zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie.

  free

   

  Wok - vlastnosti a výhody:

  Odlievaný hliník - lepšie vedenie tepla a štruktúra distribúcie
  Nepriľnavý povlak, 3-vrstvový Greblon® C3 GRANITE - povlak najvyššej kvality pre profesionálne použitie
  Unikátny, inovatívny povlak wok zabraňuje prilepovaniu pripravených výrobkov, takže ich čistenie je pohodlné a predovšetkým rýchle (pripravené výrobky sa nepriľnú k wok)
  Žulový efekt - aplikovaný povlak vďaka svojmu špecifickému drsnému povrchu umožňuje ľahšiu a lepšiu prípravu obaľovaných pokrmov ako na tradičných rovných povrchoch.
  Vyprážanie pri nízkej teplote s minimálnou alebo žiadnou konzumáciou tuku - zdravý životný štýl
  Plná indukcia - o 30-50% lepšie využitie energie rúry vďaka plnému magnetickému vodeniu
  Rukoväť s jemným dotykom - ergonomicky navrhnutá a dlhšia ako bežná rukoväť o približne 20% zaručuje perfektnú rovnováhu a bezpečné uchopenie vďaka pogumovanému TPR povlaku
  Vonku je wok úplne pokrytý žiaruvzdorným silikónovým lakom. Výsledkom je, že si zachováva svoj vzhľad po veľmi dlhú dobu a je odolný proti odštiepeniu alebo odfarbeniu
  Vysoké strany nádoby - umožňujú vám vyprážať väčšie množstvo potravín bez rizika rozliatia
  Línia White Stone - široká škála výrobkov - kvalitné kuchynské náčinie a kuchynské doplnky vytvorené v rovnakom štýle a technológii

   

  sporák

  Značka: Zwieger
  Materiál: Hliník, Greblon
  Farba/vzor: Čierna/sivá, Mix farieb
  Priemer Ø: Ø 30 - 39 cm
  Línia/séria: White stone
  Indukcia: Áno
  Umývačka riadu: Áno - iba tanier

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  ZWIEGER hrniec s pokriekou 24x11cm White Stone

  ZWIEGER hrniec s pokriekou 24x11cm White Stone

  Dostupnosť: Skladom na eshope

  • 57,90 € s DPH
   
  KEN HOM - panvica wok mini 20cm Excellence

  KEN HOM - panvica wok mini 20cm Excellence

  Dostupnosť: Skladom na eshope

  • 19,90 € s DPH
   
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info