• Celkom: 0 € Množstvo: 0 Nákupný košík
 • karafa+2 poháre

  karafa+2 poháre

  Špeciálna úprava ústneho okraja. Fazetové zabrúsenie ústneho okraja zvyšuje odolnosť. Ústny okraj je príjemný na dotyk. Na rozdiel od hrubého zataveného okraja sa hladký ústny okraj ľahko umýva a vyhovuje vysokým hygienickým nárokom

  • Cena: 15,90 € s DPH

  Skladové číslo: 39465

  Dostupnosť: Skladom na eshope

  Zloženie:
  2 x kalich 610 ml
  1 x karafa 1500 ml

  Produkty Rona - tradícia európskej sklárskej výroby od roku 1892. Nadčasový dizajn a inovácia s vysokou úžitkovou a estetickou hodnotou. Vyrobené z bezolovnatej skloviny "Cristalín". Z certifikovaných surovín, podľa prísnych ekologických štandardov s použitím regionálnych a recyklovateľných materiálov. Maximálna odolnosť a bezpečnosť skla s jemným, lešteným ústnym okrajom.

  Set na biele alebo červené víno s karafou.
  Vhodné do umývačky riadov
  Šírka: 24.00 cm
  Výška: 28.00 cm
  Dĺžka: 35.00 cm

   

  Slovenský výrobca RONA a. s. Lednické Rovne pôsobí na domácom a svetovom trhu už od roku 1892.
  RONA ponúka nadčasový dizajn a inováciou výrobkov s vysokou úžitkovou a estetickou hodnotou. Sortiment špičkovej kvality zahŕňa kalichy na biele, červené a ružové víno, flétny a misky na šampanské a sekt, poháre na martini, whisky, brandy, vodu, ako aj stolovacie doplnky ako sú karafy (decanter, fľaša na víno), džbány, misy a vázy, vyrobené z bezolovnatej skloviny „Cristalín". Sklo RONA je vyrobené z certifikovaných surovín s použitím čistých sklárskych pieskov pre dosiahnutie konzistencie, jasu a brilancie. Široký sortiment tvarov, veľkostí a dekorácií, vytvorený strojovou i ručnou výrobou, vyhovuje všetkým potrebám v domácnosti a gastronómii.
  Cristalínové sklo je vhodné pre použitie v umývačkách riadu. Je schválené „FDA" pre použitie v gastronómii a pre styk s potravinami. Je ekologicky čisté, nezávadné a maximálne odolné. Pre výrobu ťahanej stopky sa používajú najmodernejšie technológie a všetky produkty RONA sú vyrobené s použitím regionálnych a recyklovateľných materiálov podľa prísnych ekologických štandardov.

  Objem v ml: 500 až 690 ml, viac ako 1000 ml
  Značka: Rona

  Nový komentár

  * (Povinné)

  Alternatívne produkty

  Nádoba na chladenie sektu 35x21,5cm

  Nádoba na chladenie sektu 35x21,5cm

  Dostupnosť: Skladom na eshope

  • 19,90 € s DPH
   
  Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info