set LampeBerger 4384 červený

set LampeBerger 4384 červený

Pri používaní Lampe Berger sa procesom katalytickej oxidácie vzduch zbavuje baktérií, pachov nečistôt.

40,80 € s DPH

Skladové číslo: 46879

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Potten & Pannen

Pri používaní Lampe Berger sa procesom katalytickej oxidácie vzduch zbavuje baktérií, pachov nečistôt. Navyše pri použití parfumovanej náplne prevonia celý priestor. Balenie obsahuje priehľadnú katalytickú lampu s objemom 260 ml + 180 ml vône Gurmáni z Provence
katalytická priehľadná lampa
objem lampy 260 ml
180 ml parfumu Gurmáni z Provence
dárčekové balenie

 

Už 110 rokov sa Lampe Berger používajú na dezinfekciu a prevoňanie vzduchu v domoch, bytoch aj kanceláriách. Pre svoju vysokú účinnosť boli používané dokonca aj v nemocniciach. Teraz sa i vy môžete pridať k známym osobnostiam, ako bol Pablo Picasso alebo Jean Cocteau, ktoré lampy Berger používali.

Lampe Berger procesom katalytickej oxidácie zbavujú vzduch baktérií, pachov a nečistôt. Ak si zvolíte parfumovanú náplň, vzduch i príjemne prevonia. Zároveň sú vďaka svojmu dizajnu krásnou dekoráciou interiéru. Oproti bežným aromalampám horí len krátku dobu a neprodukujú zbytočný dym. Ich používanie je preto veľmi hygienické a bezpečné. Súčasný systém, ktorý Lampe Berger využívajú, je chránený šiestimi medzinárodnými patentmi.

Vyberte si niektorú z ponúkaných lámp, ponuka je naozaj široká a vyberie si milovník akéhokoľvek štýlu. Od klasických lámp, inšpirovaných historickými lampami zo začiatku 20. storočia, cez súčasné zohľadňujúce moderné dizajnové trendy po vyložene technicistný - hi-tech lampy v duchu industriálneho štýlu. Nájdite svoju obľúbenú vôňu, majstri parfumér pre vás pripravili viac ako 50 rôznych vôní od sladkých cez kvetinové, ovocné po osviežujúce.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info